Сталевий:

1 від за м2

Сталевий ключ

Даний пакет послуг включає в себе роботу спеціалістів, які, враховуючі ваші побажання і використовуючи професійний підхід, багатий досвід, сертифіковані матеріали та сучасне обладнання, розроблять технічне завдання по інженерним мережам, враховуючи правильне розміщення розеток, вимикачів, газового обладнання, приладів водопостачання та водовідведення. А також подальше виконання вищеперерахованих робіт.

Придбавши «СТАЛЕВИЙ КЛЮЧ» ви також матимете додаткові можливості на прокладання теплих підлог та доукомплектуванням додаткових точок мереж.

У вартість пакету входить сертифікований матеріал та обладнання яке використовуватиметься для виконання робіт.

ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС  ПРОВЕДЕННИХ РОБІТ

Внутрішні стіни - Оштукатурені.

Підлога   - Цементно-піщана стяжка.

Газопостачання - Централізоване, обладнане лічильником, підведене до котла та до місця розміщення плити ПГ-4, згідно вашого проекту.

Система опалення - Буде встановлено, індивідуальний двоконтурний газовий котел та прилади опалення що будуть під’єднані до котла.

Водопостачання - Прокладання централізованого водопостачання, обладнане лічильником холодного водопостачання та трубопроводами холодного та гарячого водопостачання до місць розміщення приладів споживання згідно вашого планування квартири.

Водовідведення - Централізоване з виведенням у санвузлах до місця підключення, прокладання трубопроводу Ǿ10мм, обладнане трубопроводами відведення стоків від місць розміщення приладів споживання води.

Електроживлення - Згідно даної пропозиції будуть надані розширені можливості доукомплектації  інженерними комунікаціями. Монтування  додаткових точок під розетки та вимикачі. Централізоване, обладнане лічильником в під’їзді, розподільчим щитком на 8мод. в квартирі, прокладеним кабелем ВВП до місць розміщення розеток, вимикачів, та приладів освітлення.

Тепла підлога - В даній пропозиції буде надана можливості укладання теплих підлог як додаткових робіт.

Приклади робіт за пакетом “Сталевий ключ”:

Дивитися усi нашi роботи

Нашi останнi роботи:

  • Пионерская 2
  • Пионерская
  • Пионерский 4
  • Градинська
 
×закрити вікно

Зворотній зв’язок:

* - Поля обовязкові для заповнення