Срiбний:

1 від за м2

Срiбний ключ

Срібний ключ дає можливість власнику разом з ключами отримати комплексний ремонт свого житла. Натяжні стелі, шпалери, ламінат, кахель, біла сантехніка, міжкімнатні двері, це те що ви отримаєте разом з практичним, дизайнерським рішенням. Вам залишиться лише придбати та розташувати меблі і насолоджуватись затишком вашої оселі.

ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС РОБІТ

Стеля   - Встановлюється натяжна стеля.

Внутрішні стіни   - Клеяться флізелінові шпалери під фарбування.

Фурнітура   - Монтуються підвіконня, встановлюється розетки та вимикачі, здійснюється вивід під центральне освітлення з патроном та лампочкою, встановлюється унітаз, умивальник, ванна.  

Підлога   - проводиться укладка ламінату та плінтусу, укладається кахель.

Газопостачання - Централізоване, обладнане лічильником, підведене до котла та до місця розміщення плити ПГ-4, згідно вашого проекту.

Система опалення - Буде встановлено, індивідуальний двоконтурний газовий котел та прилади опалення що будуть під’єднані до котла.

Водопостачання - Прокладання централізованого водопостачання, обладнане лічильником холодного водопостачання та трубопроводами холодного та гарячого водопостачання до місць розміщення приладів споживання згідно вашого планування квартири.

Водовідведення - Централізоване з виведенням у санвузлах до місця підключення, прокладання трубопроводу Ǿ10мм, обладнане трубопроводами відведення стоків від місць розміщення приладів споживання води.

Електроживлення - Згідно даної пропозиції будуть надані розширені можливості, щодо  доукомплектування інженерними комунікаціями. Монтування  додаткових точок під розетки та вимикачі. Централізоване, обладнане лічильником в під’їзді, розподільчим щитком на 8мод. в квартирі, прокладеним кабелем ВВП до місць розміщення розеток, вимикачів, та приладів освітлення.

Тепла підлога - В даній пропозиції буде надана можливості укладання теплих підлог як додаткових робіт.  

Приклади робіт за пакетом “Срiбний ключ”:

  • Пионерская
Дивитися усi нашi роботи

Нашi останнi роботи:

  • Пионерская 2
  • Пионерская
  • Пионерский 4
  • Градинська
 
×закрити вікно

Зворотній зв’язок:

* - Поля обовязкові для заповнення