Бронзовий:

1 від за м2

Бронзовий ключ

Бронзовий ключ включає в себе повний спектр послуг «сталевого ключа», а також проведення оздоблювальних чорнових робіт у вашому помешканні. Тим хто обере цей пакет не доведеться самотушки: встановлювати підвіконня,електрофурнітуру, монтувати освітленням, а також займатись шпаклівкою стін та додатковим вирівнюванням підлог. Стелі в даному пакеті підготовлюються під натяжні. Відповідальність за якісне та оперативне проведення цих робіт візьме на себе команда наших спеціалістів.

ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС  ПРОВЕДЕННИХ РОБІТ

Стеля   - плити перекриття, ґрунтуються. Стики плит проклеються  армуються.

Внутрішні стіни   - шпаклюються стартовою та фінішною шпаклівкою, підготовлення під проклейку шпалер.

Фурнітура   - Монтуються підвіконня та встановлюється фурнітура на розетки та вимикачі. Здійснюється вивід під центральне освітлення з патроном та лампочкою.

Підлога   - Цементно-піщана стяжка буде відшліфована, та підготовлена до укладки ламінату чи плитки, при необхідності додатково вирівнюються.

Газопостачання - Централізоване, обладнане лічильником, підведене до котла та до місця розміщення плити ПГ-4, згідно вашого проекту.

Система опалення - Буде встановлено, індивідуальний двоконтурний газовий котел та прилади опалення що будуть під’єднані до котла.

Водопостачання - Прокладання централізованого водопостачання, обладнане лічильником холодного водопостачання та трубопроводами холодного та гарячого водопостачання до місць розміщення приладів споживання згідно вашого планування квартири.

Водовідведення - Централізоване з виведенням у санвузлах до місця підключення, прокладання трубопроводу Ǿ10мм, обладнане трубопроводами відведення стоків від місць розміщення приладів споживання води.

Електроживлення - Згідно даної пропозиції будуть надані розширені можливості, щодо  доукомплектування інженерними комунікаціями. Монтування  додаткових точок під розетки та вимикачі. Централізоване, обладнане лічильником в під’їзді, розподільчим щитком на 8мод. в квартирі, прокладеним кабелем ВВП до місць розміщення розеток, вимикачів, та приладів освітлення.

Тепла підлога - В даній пропозиції буде надана можливості укладання теплих підлог як додаткових робіт. 

Приклади робіт за пакетом “Бронзовий ключ”:

Дивитися усi нашi роботи

Нашi останнi роботи:

  • Пионерская 2
  • Пионерская
  • Пионерский 4
  • Градинська
 
×закрити вікно

Зворотній зв’язок:

* - Поля обовязкові для заповнення