Новини:

Мінімалізм

Мінімалізм заснований на принципі побудови ідеальних форм і пропорцій, конструювання простору грою контрастних колірних співвідношень і освітлення при повній відсутності декору. Нічого зайвого. Лаконічність у розміщенні предметів, на яку робиться акцент, у сполученні з високою якістю матеріалів, що використаються, гладких дзеркальних фактур і перевазі білих кольорів, що підкреслює силуети, створюють ілюзію нескінченного простору й невагомості. Поверхні повинні бути ідеальними, цільними. Величезна виразність досягається за рахунок контрастних кольорів, матеріалів, а також асиметрії й незвичайних образів, що запам'ятовуються. Зовнішній вигляд приміщення являє собою гармонійно взаємозалежні, виконані в строгій графічній гамі стіни підлога і стеля (для чого найчастіше використаються три кольори: білий, чорний і сірий) і яскраві, насичені кольори небагато численних предметів інтер'єру.

Мінімалізм

кімната в мінімалістичному стилі Для мінімалізму властиві: монохромність, мінімальна кількість кольорів, чіткість композиції, гранична простота оформлення, робота великими площинами, чіткі геометричні фігури, але припустимі і злегка вигнуті форми. З матеріалів використаються: алюміній, хром, сталь, матове скло, натуральне дерево, натуральний камінь, пластик.
Мінімалізм гарний тим, що дозволяє звільнитись від зайвого. Мінімалізм віддає перевагу простору для життя й вільного мислення. Прості геометричні форми, чисті кольори. Немає нічого простіше світильників у цьому стилі. Досить сховати лампочку під білим кулястим абажуром - і от уже готовий твір мистецтва, до якого нічого не додати й не відняти. Лінійні системи також гарні для створення композицій у дусі мінімалізму. Світні лінії вказують напрямку, залишаючи вибір відвідувачам.

Мінімалізм
Переважні кольори: улюблені кольори мінімалізму - білий. Тому він домінує в кольоровості світла, допускаючи лише незначні варіації відтінків. Він же вибирається і для кольорів абажурів. Кілька світильників-призм, згрупованих разом, заливають інтер'єр м'яким рівним світлом. Світильник у стилі мінімалізму повинен виглядати нематеріальним. Тому для абажурів використаються легкі, "необтяжливі" матеріали: прозоре і матове скло, пластик і навіть папір.

Мінімалізм

Характерні риси: інтер'єрам у стилі мінімалізм властива гранична лаконічність форм, повна відсутність декору, орнаментів, ясність композиції, акцентування природності фактур. Моделювання простору і світла з використанням тільки необхідних предметів. Всі прояви побуту ретельно заховані. Холодність і незбагненність цього стилю вимагає досконалості в повсякденному житті, а це, у свою чергу, приводить до того, що стиль стає придатним більшою мірою для громадських місць, чим для житла.

Мінімалізм

 

Дивитися усi нашi роботи

Нашi останнi роботи:

  • Пионерская 2
  • Пионерская
  • Пионерский 4
  • Градинська
 
×закрити вікно

Зворотній зв’язок:

* - Поля обовязкові для заповнення